wyszukiwarka zaawansowana
Wiosna na sportowo! 0
Wiosna na sportowo!

Wiosna to idealna pora, aby nabrać dużo energii i zacząć uprawiać sport. Często zastanawiamy się czy w ogóle potrzebny jest nam stanik sportowy przy wykonywaniu ćwiczeniach. 
PANACHE SPORT
Warto pamiętać, że piersi są zbudowane ze skóry i z tkani łączonej, która szybko traci elastyczność. Dlatego powinnyśmy dbać o biust przy ćwiczeniach i aby był dobrze przytrzymany przez stanik sportowy. Dodatkowo stanik sportowy pozwala odciążyć plecy, dzięki temu można uniknąć bólów kręgosłupa. Nie które modele staników sportowych posiadają tzw. "pajączka" , który odciąża plecy i poprawia postawę ciała, co w ćwiczeniach i uprawianiu sportów jest bardzo ważne. 
 

 

ANITA SPORT MOMENTUM PRO 5539

 

SHOCK ABSORBER ULTIMATE FLY S02Y3

 

PANACHE SPORT GREY/MANGO

 

Klasyczny biustonosz amortyzuje biust od wstrząsów ok. 35 % , natomiast w biustonoszu sportowym ruch piersi jest ograniczony do nawet 80% . W trakcie ćwiczeń biust zatacza ósemki, więc biustonosz sportowy od wewnętrznej strony powinien nie mieć żadnych przeszyć, aby nie sprawiał dyskomfortu. Materiał powinien być przewiewny i oddychający, aby była zachowana cyrkulacja powietrza przy skórze. Kolejnymi ważnymi elementami są ramiączka i dolna taśma. Ramiączka powinny być szerokie i podszyte , a taśma dolna szeroka, aby nie zwijała się podczas ćwiczeń.
SHOCK ABSORBER

 

 

SHOCK ABSORBER RUN

 

 

Oczywiście najistotniejszą rzeczą jest dobry rozmiar biustonosza sportowego.Biustonosz sportowy tak jak klasyczny musimy dobrze dobrać w obwodzie i w misce. Piersi nie powinny być zgniecione, ale także nie powinny mieć pustych przestrzeni w miseczkach. Biust powinien dobrze przylegać do klatki piersiowej oraz powinnyśmy mieć swobodę oddychania.

SHOCK ABSORBER ACTIVE SHAPED

 

ANITA SPORT MOMENTUM 5529

 

PANACHE SPORT NON WIRED

 

PANACHE SPORT GREY/MANGO

 

ANITA SPORT AIR CONTROL

Warto w przymierzalni podnieść ręce, poruszać się i sprawdzić czy jest nam komfortowo i czujemy stabilność. 

Stanik sportowy może być też świetnym dopełnieniem stroju sportowego. Producenci nie ograniczają się w kolorystyce i we wzorach.
SHOCK ABSORBER ACTIVE SHAPED

PANACHE SPORT CYBER PRINT

SHOCK ABSORBER ACTIVE SHAPED

PANACHE SPORT PAINTERLY

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl