wyszukiwarka zaawansowana
Aktualności

Kino Kobiet w Kinie HELIOS!

Kochane! Kolejny raz zapraszamy Was z ogromną przyjemnością na jutrzejsze Kino Kobiet w Kinie Helios w Centrum Riviera! Będą tam na Was czekać liczne atrakcje oraz my z naszym koszem, do którego będziecie mogły wrzucić Wasze niechciane, nielubiane i niedopasowane biustonosze!

Serdecznie zapraszamy!

Kino Kobiet Helios

 

DOTYKAM=WYGRYWAM

Rozpoczął się październik, miesiąc pod znakiem różowej wstążki, który ma nam przypominać o walce z rakiem piersi! Tym samym, także i w tym roku przystąpiłyśmy do akcji DOTYKAM=WYGRYWAM organizowanej przez markę Panache, mającej na celu propagowanie profilaktyki raka piersi!

Wraz z firmą Panache, która wspiera kampanię DOTYKAM=WYGRYWAM przez cały miesiąc w naszym sklepie stacjonarnym zbieramy źle dopasowane i niechciane już biustonosze. Następnie są one przekazywane do re-(CYC)lingu, z którego cały dochód jest przekazywany, właśnie na rzecz Stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny.
Dodatkowo, w ramach akcji, za każdy przekazany biustonosz otrzymujecie bon w wysokości 20 zł, do wykorzystania do końca miesiąca na biustonosze firmy PANACHE!

 

 

Informacja o RODO

Wiosna z Anita!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl