wyszukiwarka zaawansowana
DOTYKAM=WYGRYWAM, czyli profilaktyka raka piersi! 0
DOTYKAM=WYGRYWAM, czyli profilaktyka raka piersi!

Rozpoczął się październik, miesiąc pod znakiem różowej wstążki, który ma nam przypominać o walce z rakiem piersi! Tym samym, także i w tym roku przystąpiłyśmy do akcji DOTYKAM=WYGRYWAM organizowanej przez markę Panache, mającej na celu propagowanie profilaktyki raka piersi!

dotykam=wygrywam

Kampania, która od lat przypomina nam jak ważne jest comiesięczne samobadanie biustu, ponieważ każdego roku, aż u 17 tysięcy Polek, diagnozuję się zmiany nowotworowe w piersiach. Rak piersi to najczęściej atakujący, nas kobiety, nowotwór, dlatego tak ważne jest regularne kontrolowanie zmian zachodzących w naszych piersiach.

Niestety brak odpowiedniej profilaktyki, źle dobrana bielizna, czy chociażby niepoświęcenie kilku minut raz w miesiącu na proste badanie sprawia, że rak piersi zabija co roku wiele kobiet, ponieważ w wielu przypadkach jest zbyt późno wykrywany! 

A jak odpowiednio wykonać badanie piersi?

samobadanie

Samobadanie nie jest niczym skomplikowanym, a może uratować Wasze zdrowie, a nawet życie!

Jednak kampania DOTYKAM=WYGRYWAM wspiera także Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny, zbierając niechciane już biustonosze!

DOTYKAM=WYGRYWAM

Wraz z firmą Panache, która wspiera kampanię DOTYKAM=WYGRYWAM przez cały miesiąc w naszym sklepie stacjonarnym zbieramy źle dopasowane i niechciane już biustonosze. Następnie są one przekazywane do re-(CYC)lingu, z którego cały dochód jest przekazywany, właśnie na rzecz Stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny.
Dodatkowo, w ramach akcji, za każdy przekazany biustonosz otrzymujecie bon w wysokości 20 zł, do wykorzystania do końca miesiąca na biustonosze firmy PANACHE!
 
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl